Про що говорить перша буква імені: визначаємо свої сильні сторони

Саму сильну енергетику несе в собі перша буква повного імені: знаючи її значення, ви зможете залучити в своє життя благополуччя, щастя і позитивні зміни.


Вже давно езотерики та практики різних традицій довели вплив імені на долю. Звучання, його таємний сенс і емоції, вкладені у вибір імені батьками, надають сильний вплив на формування подальшого життя дитини. Деякі літери алфавіту несуть в собі величезну силу, і якщо з такої букви буде починатися ім’я дитини, то його енергетика буде в рази сильніше, а захист — міцніше. Таких букв небагато, але існуючі імена, які починаються з них, досить численні.

информирует ukr.media

А: перша буква алфавіту несе в собі величезну векторну енергію. Якщо з цієї літери починається ім’я хлопчика, то йому буде легко вдаватися справа, яку він полюбить, псування і вроки практично не матимуть на нього впливу, а фінансовий успіх буде супроводжувати його упродовж всього життя. Поширені чоловічі імена на букву «А»:  Андрій,  Арсен, Антон.

Дівчаткам заголовна іменна літера «А» приносить легкий характер, вміння без проблем справлятися з труднощами, щиру любов до життя у всіх її проявах, оптимізм і вірність коханому чоловікові і обраному покликанням. Популярні жіночі імена на букву «А»: Анастасія, Анна, Аліса.

І:ця голосна буква несе в собі міцну і сильну енергетичну хвилю. Чоловічі імена, що починаються з цієї літери, привносять в життя майбутнього чоловіка тверді моральні засади, особистий кодекс честі, дивовижну здатність до праці і любов до дітей. Поширені чоловічі імена на букву «І»: Іван,  Ігор.

Дівчаткам буква «І» приносить потужний захист від чаклунства, м’якість, жалісливість, повагу до батьків і завзятість у праці. Найчастіше саме жінки, ім’я яких починається з літери «І» домагаються успіху, як у кар’єрі, так і в особистому житті. Популярні жіночі імена на літеру «І»: Ірина, Інна, Інеса.

В: імена, що починаються з літери «В», мають вагому енергію, направляючу і оберігає свого власника. Енергетика імен на букву «В» подібна до кам’яної стіни, що надійно захищає свого власника протягом усього життя. Чоловіки, імена яких починаються з цієї приголосної літери, зазвичай цілеспрямовані, строгі до себе, справедливі і впевнені у своїх силах. Відомі чоловічі імена на букву «В»: Василь, Валерій, Володимир, Віктор, Віталій.

Дівчатка з ім’ям на цю букву в дитинстві найчастіше більше цікавляться «хлоп’ячими» іграми, але з роками стають жіночними і відкривають у собі багато талантів, які успішно розвивають. Завзятість і цілеспрямованість допомагають їм досягати поставлених цілей, а оптимізм і вміння бачити красу у всьому допомагають радіти життю і залучають до них людей. Найпоширеніші жіночі імена на літеру «В»:Василина, Вікторія, Варвара, Валерія.

Н: ця приголосна буква має м’яку, «водної» енергією, що наділяє свого власника величезним талантом і достатнім завзятістю для його розвитку. Люди з іменами на літеру «Н» найчастіше точно знають, чого хочуть, і не витрачають себе на шкідливі звички, погані компанії і бездарні заняття. Чоловіки з цією буквою на початку імені часто вже в дитинстві значно випереджають у розвитку своїх ровесників, відрізняються вдумливістю, самостійністю і посидючістю. Популярні чоловічі імена на букву «Н»: Назар, Нестор.

Дівчатка з іменами на літеру «Н» виростають у жінок, наділених приголомшливим смаком, вміння згладжувати конфлікти і м’яко наполягати на своєму. Дитячі захоплення таких дівчат цілком можуть стати справою всього життя, а шкільний приятель — єдиним чоловіком, з яким вона щасливо проживе все своє життя. Найпоширеніші жіночі імена на літеру «Н»: Ніна, Надія, Наталія.

Кожне ім’я несе в собі потужну енергетику, і тому з давнини не давали немовлятам імен, що містять в собі негатив.

Технологии Blogger.