Вчені визначили найкорисніший алкоголь


У традиційного новорічного напою багато шанувальників, але не всі знають, що є 5 науково доведених фактів, які пояснюють, чому шампанське корисне для здоров'я.

інформує http://vgolos.com.ua/

1. Низькокалорійний напій

Келих червоного або білого вина містить від 135 до 200 калорій. Якщо слідкуєте за фігурою -  вибирайте брют: це найбільш низькокалорійне шампанське (всього 95 калорій в одному келиху)

2. Запобігає втраті пам’яті

Вчені з британського Університету Редінга виявили, що від одного до трьох келихів шампанського щотижня добре впливають на стан мозку. Дослідження проводилося на щурах, половину з яких поїли шампанським кожного дня протягом шести тижнів. Потім піддослідні повинні були знайти вихід з лабіринту. З «тверезих» щурів до виходу дісталася лише половина, серед «п’яненьких» із завданням впоралися 70%.

3. Корисне для шкіри

Воно наповнює шкіру антиоксидантами, а освітлені винні кислоти допомагають вирівняти тон шкіри, говорять дерматологи.

4. Корисне для серця

Так само, як і червоне вино. Два келихи в день добре впливають на систему кровообігу і знижують ризик серцево-судинних захворювань та інсульту.

5. Допоможе вживати менше алкоголю

Як і інші шипучі напої, шампанське швидко «дає в голову», завдяки чому вам потрібно менше випити, щоб розслабитися. А це як раз те, що сьогодні потрібно.
Технологии Blogger.